آراد سیندخت
خانه / عبای عربی / با سابقه ترین مرکز فروش انواع عبای عربی در تهران

با سابقه ترین مرکز فروش انواع عبای عربی در تهران

عبا يك نوع لباس پوشيده است كه از زمان قديم به نام لباس امامان و معصومين معروف بوده و هم اكنون نيز لباس فرم روحانيون مى باشد. با سابقه ترين مرکز فروش انواع عبای عربی در تهران يك فروشگاهى در بازار مى باشد كه از طريق فروش حضورى و آنلاين انواع مدل هاى اين پوشش را عرضه مي كند. با توجه به اين كه مدل ها و كيفيت پارچه استفاده شده در آن خيلى متفاوت مى باشد قيمت هاى عبا نيز بنا به كيفيت اين موارد متفاوت مى باشد. عبا در رنگ هاى مختلف به فروش مى رسد كه هر شخصى با توجه به سليقه خود يكى را انتخاب مى كند و برعكس عمامه كه هر رنگ نشان دهنده پيام خاصى مى باشد. 

با سابقه ترین مرکز فروش انواع عبای عربی در تهران

خرید عمده عبا و عمامه در تهران

خرید عمده عبا و عمامه در تهراناكثرا در مراكز حوزه علميه كه محل درس و پرورش روحانيون مى باشد به صورت عمده خريد عبا و عمامه را انجام مى دهند به دليل اين كه، اين لباس را بعد از اتمام درس روحانيون به همه ي طلاب هايى كه در اين مراكز تحصيل كرده اند به عنوان هديه مى دهند.

جهت خريد عمده عبا و عمامه در تهران مى توانيد به بازار و يا سايت هاى فروش معتبر مراجعه كنيد و با توجه به مدل ها و رنگ هايى كه موجود دارند خريدتان را انجام بدهيد. 

از مزاياى خريد عمده مى توان به تخفيفى كه در قيمت زده مى شود اشاره نمود كه اين امر سبب مى شود تا همان سفارش خود را بتوانيد با قيمت پايين تر تحويل بگيريد.

اكثر روحانيون و افرادى كه خريد اين نوع پوشش را انجام مى دهند معمولا چندين رنگ از آن را تهيه مى نمايند تا در فصل گرما از رنگ هاى روشن و در فصل سرما از رنگ هاى تيره عباى خود استفاده نمايند.

لیست قیمت عبای عربی در فروشگاه لباس روحانیت

لیست قیمت عبای عربی در فروشگاه لباس روحانیتيكى از سايت هاى موفق در زمينه فروش عبا و عمامه فروشگاه لباس روحانيت مى باشد. ليست قيمت عباى عربى در فروشگاه لباس روحانيت متفاوت مى شود و آن هم همان طور كه قبلا نيز اشاره شده است به موارد زير بستگى دارد.

  • به طور كلى به دو مدل تقسيم مى شود يك مورد عبای ساده عربی است كه قيمت پايينى دارد و مورد بعدى عبای جلو باز است كه هر كدام برش و دوخت متفاوتى را دارند.البته علاوه بر اين مدل ها مدل زنانه هم وجود دارد كه قیمت عبا زنانه به دليل برش هاى بيش ترى كه دارد قيمت آن نيز بالاتر مى باشد.
  • جنس و كيفيت بافت پارچه هم تاثير بسزايى در قيمت دارد براى مثال يكى از با كيفيت ترين بافنده عبا، عبابافی بهبهان است كه بافت بسيار درجه يك و ريزى را دارد كه قيمت آن نيز بالا مى باشد.

پر فروش ترین انواع عبا عربی در تهران

پر فروش ترین انواع عبا عربی در تهراناز بين مدل هاى عرضه شده پر فروش ترين انواع عبا عربى در تهران، عباى جلو باز است كه اكثر روحانيون اين مدل را خريدارى مى كنند.

و در مورد نوع بافت و پارچه هم عباى نايين به دليل كيفيت بسيار بالايى كه دارد داراى فروش بالايى مى باشد، قیمت عبای نایین نسبت به مدل هاى ديگر بسيار بالا است اما به دليل كيفيت بسيار خوبى كه دارد طرفداران زيادى را دارد.

همچنين يكى ديگر از مزاياى آن كه سبب فروش بالاى اين بافت شده است خنك بودن آن است كه در فصل تابستان پوشش سبك و خنكى دارد.

کارگاه های تولیدی عبا در استان های مختلف

کارگاه های تولیدی عبا در استان های مختلفبه دليل اين كه افرادى كه خريدار عبا هستند تعداد بسيار زيادى هستند و اين نوع پوشش لباس اصلى روحانيون است كارگاه هاى توليدى عبا در استان هاى مختلف وجود دارند تا خريداران در هر استانى كه اقامت مى كنند بتوانند به راحتى خريدشان را انجام بدهند.

البته با توجه به وجود فروشگاه هاى اينترنتى مشكل وجود مسافت در شهر هاى مختلف از بين رفته است و شما در هر شهر و مكانى كه اقامت مى كنيد مى توانيد سفارش خود را در سايت ثبت نموده و از طريق سفارش آنلاين درخواست خود را درب منزل دريافت نماييد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم بداق
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120179814
mobile icon شماره موبایل: 09121993529
telegram icon تلگرام: goroharadsindokht@
whatsapp icon واتس اپ: 09120179814
instagram icon اینستاگرام: aradsindokht
email icon پست الکترونیکی: aradsindokht@gmail.com

مطلب پیشنهادی

چادر لبنانی ساده دخترانه (بدون تزئین)ارزان -آراد سیندخت

چادر لبنانی ساده دخترانه بدون تزئینات را بسیاری از دختران می پسندند.این مرکز بدلیل استقبال …

دیدگاهتان را بنویسید